Przejdź do paska narzędzi
27/09/2021

Aktualności

Rejestracja na szkolenia

6Bez nazwy

Rozpoczęliśmy rejestrację na szkolenia i warsztaty w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia w UKSW. Zapisy prowadzone są zgodnie z kolejnością poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY

Każdy może czerpać z bogatej oferty adekwatnie do potrzeb i zainteresowań.

Doświadczenia ostatnich miesięcy w sposób szczególny pokazały, jak wielkie znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania uczelni ma dobra komunikacja i zaangażowanie wszystkich jednostek. Siła Uniwersytetu tkwi we wspólnocie!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia i przygotowania atrakcyjnego programu.

Sama inicjatywa ma szansę stać się dobrą tradycją Uczelni.

CENTRUM ROZWOJU DYDAKTYKI
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Zapraszamy na Tydzień Jakości Kształcenia!

2Bez nazwy

Tydzień Jakości Kształcenia!

19-23 października 2020 r.

Doświadczenia ostatnich miesięcy w sposób szczególny pokazały, jak wielkie znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania uczelni ma dobra komunikacja i zaangażowanie wszystkich jednostek.

Wydarzenie w formie spotkań on-line będzie okazją do udziału w warsztatach, wykładach, panelach dyskusyjnych. Liczymy, że uda nam się zaaranżować przestrzeń dialogu i wymiany doświadczeń, która na progu nowego roku akademickiego zainspiruje do śmiałego mierzenia się z nowymi wyzwaniami. Pojedyncze spotkania odbędą się również stacjonarnie w małych grupach.

Zapraszamy do udziału w wybranych panelach pracowników naukowo-dydaktycznych, pracowników administracji, studentów i doktorantów. Każdy może czerpać z bogatej oferty adekwatnie do potrzeb i zainteresowań.

Organizację Tygodnia Jakości Kształcenia koordynuje Centrum Rozwoju Dydaktyki.

PROGRAM